(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YAT TV

REKLAM ALANII Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

(980x100px)

Joker’ son güldü ve Kuzey Amerika ekranlarında rekor kırdı

Joker’ son güldü ve Kuzey Amerika ekranlarında rekor kırdı
23
09 Ekim 2019 - 10:46

Filmin şiddete ilham verebileceğinden korkan bazı tiyatrolar açılış gecesi için ekstra güvenlik sağladı.

Warner Bros. Endüstri gözlemcisi Katılımcı İlişkileri Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Joker” şiddetli temalar konusundaki yoğun tartışmadan kurtularak, haftasonunda Kuzey Amerika tiyatrolarında 96,2 milyon dolar kazandığını ve Ekim ayında çıkacak bir rekor yayınladığını belirtti.

Joaquin Phoenix’in başrol oynadığı “Joker”, Batman’ın manyak nemesisinin yükselişini ön plana çıkarıyor, bir stand-up komedyeninin deliliğe inişinin karanlık ve rahatsız edici bir resmini çiziyor.

Colorado’daki “The Dark Knight Rises” in 2012’de gerçekleştirdiği bir çekimde şiddete ilham verebileceğinden korktuğuna göre, Colorado 12 yaşam sürdü – bazı tiyatrolarda “Joker” in açılışı için ekstra güvenlik sağlandı.

Todd Phillips (“The Hangover” üçlemeciliğinin yapımcısı) filminin yönettiği film, eleştirelleştirdi. The Washington Post “gaddar sığ (ve) distractingly türevi” denir ama Empire dergisi Venedik film festivali ödül kazanmış sayılır “kalın yıkıcı ve son derece güzel.”

Universal’in aile dostu “Abominable”, gişeye uzak bir saniye kaldı ve ikinci hafta sonunda 11.9 milyon dolar kazandı. Genç bir Yeti’nin, genç bir Yeti’nin ailesiyle tekrar bir araya gelmesine yardım etmeye çalışan varlıklı bir adamın öyküsünü zengin bir adam olarak ödüllendirmeye çalıştığını anlatıyor.

Üçüncüsü, 8 milyon dolar olarak, üst düzey bir aile ve değişen bir İngiltere’deki görkemli evleri hakkındaki hit TV dizisinin sinema takipçisi Focus Features ‘”Downton Abbey” idi. Filmde, İngiliz kraliyetlerinin beklenmedik bir ziyaretine hazırlanmak için çabalıyorlar.

 

Kaynak:trtword